GOLD BURSA Pomem Parkur Hazırlık Kursu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
875 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Alp Yıldırım
  • ADRES: Atıcılar Atletizm sahası Yıldırım / Bursa
  • TELEFON: 0541 476 7892
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0541 476 7892
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

ELİT AKADEMİ Bursa Pomem Parkur Hazırlık Kursu

5 yıldır www.besyocuyuz.com internet sitesinde hizmet verip, 120’yi aşkın video ve sayısız yazılı analizle Besyo’culara yardımcı olan kursumuzun baş antrenörü Alp Yıldırım bu sene Bursa’da hizmet vermek üzere Pomem, Pöh, Paem, Jöh Parkur Hazırlık Kursumuzu açmıştır.

Kursumuz klasik parkur kurup hazırlamanın dışında atletizm antrenmanlarıyla da öğrenciyi fiziksel olarak hazır hale getirip parkurda öğrencinin mevcut süreçte en iyi dereceyi yapması adına gereken yüklemeyi periyotlama prensiplerine uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Yetkili antrenörümüz Alp Yıldırım 1993 Bursa doğumludur. Amatörde futbol geçmişi olan hocamız eğitim hayatına 2013 yılında Kastamonu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği bölümüyle başlayıp 2015 yılında da Ankara Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi bölümünü kazanmış 2017 yılında ise Uludağ Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümüne geçiş yapmıştır.

İnternet ortamında besyocuların en çok takip ettiği besyocuyuz.com internet sitesinde faal olarak çalışıp yüzlerce video analiz, yazılı analiz ve instagramdan yaptığı sayısız canlı yayınlarda besyocular içinde tanınır hale gelmiştir.

2014 yılında sektörde ilk kez kapsamlı şekilde yayımlanan besyo dergisinde yazar olan hocamız daha sonrasında hizmet amacılığıyla yazdığı yazılı ve videolu analizleri e-dergi olarak ücretsiz şekilde öğrencilerle 2017 yılında paylaşarak 330 sayfalık dev yapıyla öğrenciye en büyük ücretsiz desteği sağlamıştır.

Atıcılar atletizm sahası ve Osmangazi merkezli metroya yakın spor salonu
Atıcılar Atletizm sahası Yıldırım / Bursa

İLETİŞİM: ALP YILDIRIM  0541 476 7892

Yorumlar

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Atıcılar Atletizm sahası Yıldırım / Bursa

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

KURS HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

KURS HAKKINDA YORUM YAP

KURS HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.