9500 POMEM ALIMI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI 9.500 Polis Alımı (POMEM) Resmi Gazetede Yayımlandı Cumhurbaşkanlığı'nın Resmi Gazetede Polis memuru kontenjanı açıklaması ile - 2023 Yılı 31. Dönem Polis Alımı ne zaman olacak? - 31. Dönem Pomem kontenjanı ne kadar olacak?
Devamını Oku
31. DÖNEM POMEM Ne Zaman-Başvuru-Sağlık Şartları-Tarihler 31. DÖNEM POMEM HAKKINDA
Devamını Oku
Özel Harekat Birimleri için Aday Memur Atama Sınavı Duyurusu Bu süreçte yer alabilmek için adayların, Polis Meslek Eğitim Merkezleri'nde başarıyla tamamlanmış eğitim süresine ve Başkanlıkça düzenlenecek sınavda başarı elde etmelerine ihtiyaçları vardır. Bu şartları karşılayan ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi'nden mezun olan öğrenciler, atama sürecine katılmak üzere sınava tabi tutulacaklardır.
Devamını Oku
PAEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI 2023 YILI 6. DÖNEM PAEM LİSANS MEZUNU (SİVİL KAYNAKLI) ADAY GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI
Devamını Oku
2023 PMYO SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI 2023 YILI PMYO GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI
Devamını Oku
PAEM BAŞVURULARI BAŞLADI 2023 YILI 6. DÖNEM PAEM LİSANS MEZUNU ADAYLARIN GİRİŞ SINAVI ÖN BAŞVURU DUYURUSU YAYIMLANDI
Devamını Oku
PAEM BAŞVURULARI ŞARTLARI 2023 PAEM BAŞVURULARI ŞARTLARI NELERDİR
Devamını Oku
2023 PMYO Mülakat Yeri ve Tarihleri Açıklandı 2023 Yılı PMYO Mülakat Sınavına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri Açıklanmıştır
Devamını Oku
30. DÖNEM POMEM SINAV SONUÇLARI 30. DÖNEM POMEM GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI
Devamını Oku
2023 PMYO Sınavı Merkezleri ile Sınav Tarihleri Açıklandı 2023 Yılı PMYO Giriş Sınavına Katılacak Adayların Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı Merkezleri ile Sınav Tarihleri Açıklanmıştır.
Devamını Oku
30. Dönem POMEM Sınav Yeri ve Tarihleri Açıklandı 30. Dönem POMEM Mülakat Sınavına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri Açıklanmıştır
Devamını Oku
2023 PMYO POLİS ALIMI ÖN BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI 2023 YILI PMYO GİRİŞ SINAVI ADAY BELİRLEME ÖN BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR
Devamını Oku
PMYO BAŞVURULARI BAŞLADI 2023 YILI PMYO GİRİŞ SINAVI DUYURUSU YAYIMLANDI
Devamını Oku
2024 POMEM Alım Şartları Nelerdir? Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak ön lisans ve lisans mezunu adaylara polis memuru yetiştirmek amacıyla kurulmuş eğitim kurumlarıdır. POMEM'lere başvuru yapabilmek için adayların bazı şartları taşıması gerekmektedir.
Devamını Oku
2024 yılında kaç polis alımı yapılacak. 2024 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak olan polis alımının kaç kişi olacağı henüz belli değil. Ancak, EGM'nin her yıl yaklaşık 10 bin polis alımı yaptığı göz önüne alındığında, 2024 yılında da benzer bir rakamda polis alımı yapılması bekleniyor.
Devamını Oku
BEKÇİLİK SINAVI NE ZAMAN? 2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Duyurusu Yapıldı
Devamını Oku
PMYO Sınavı Ne Zaman Olacak 2023 PMYO Sınavı Ne Zaman Olacak? TYT sınavının bitmesiyle beraber “PMYO sınavı ne zaman olacak” soruları sorulmaya başlandı.
Devamını Oku
Polislik ön sağlıkta ne giyilir? Polislik ön sağlıkta, rahat ve kolay çıkarılabilen kıyafetler giyilmelidir. Bu, doktorların vücudunuzu daha kolay kontrol etmelerini sağlayacaktır.
Devamını Oku
POMEM Genel sağlık nelere bakılır? POMEM genel sağlık kontrolünde, yukarıdakilerin dışında, herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığının tespit edilmesi için, doktor tarafından gerekli görülen diğer testler de yapılabilir.
Devamını Oku
Polislik mülakatında kimler var? Polislik mülakatı, genellikle iki aşamalı olarak yapılır. İlk aşamada, adayların genel bilgi düzeyleri, kişilik özellikleri ve mesleki yeterlikleri değerlendirilir.
Devamını Oku