KOCAELİ / İzmit

KOCAELİ PARKUR AKADEMİ

KOCAELİ PARKUR AKADEMİ

KOCAELİ  POMEM-PMYO PARKUR HAZIRLIK KURSU

TECRÜBE:
POMEM- PMYO Parkur Hazırlık sınavlarına hazırlık alanında faaliyet gösteren kulübümüz 2011 yılından bu yana binlerce adayı hayallerine kavuşturmanın gururunu yaşıyor. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile ilk günkü heyecanımızı koruyarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

DONANIM VE HİZMET:
Uzman antrenörler eşliğinde, tümüyle standart ekipmanlar ve dijital ölçüm cihazları kullanarak uyguladığımız, bilimsel ve güncel antrenman metodları ile sağladığınız fiziksel gelişim sonrasında tüm parkurlarda en iyi dereceleri yapmak sizler için çok daha kolay olacak. Kilo fazlalığı yada azlığı problemleri olan adaylara özel beslenme programları ve özel çalışmalar ile destek vererek ideal ağırlıklarına ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. 

ULAŞIM:
Tüm tesisleri Kocaeli/İzmit merkezde bulunan kursumuz Başta İzmit, Başiskele, Kartepe ve Derince olmak üzere Körfez, Gölcük, Karamürsel ve Kandıra ilçelerinden tek toplu taşıma aracı ile kolaylıkla ulaşılabilen merkezi bir konumdadır. Mesai saatleri dışında yaptığımız çalışmalara iş yada okul çıkışında kolaylıkla katılabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız...