MANİSA / Merkez

ŞAMPİYON SPOR AKADEMİSİ

ŞAMPİYON SPOR AKADEMİSİ

MANİSA POMEM - PMYO - BEKÇİ - JANDARMA PARKUR HAZIRLIK KURSU

Şampiyon spor akademisi uzun yıllar farklı spor akademileri bünyelerinde çalışan genç, girişken ve öğrenciyi müşteri olarak gören işletmeci zihniyetinden şikayetçi spor hocalarının bir araya gelerek oluşturdukları bir organizasyondur.

Sporun özgürlük olduğunun farkında olarak kurumsal bir kimliğe bürünmeyi şiddetle reddeden felsefesiyle, onlarca yıllık geçmişlerine ve sayısı binleri bulan öğrencilerine rağmen kazandırmaktan çok kazanmayı amaç edinmiş işletmelerden farklı olarak bir spor akademisidir.

Yıllara dayanan tecrübelerin arkasına sığınmayan, öğrenciyle birebir ilgili, sahip olduğu modern antrenman gereçleri ile doğru ve güvenilir istatistik oluşturarak öğrenci yeteneklerini ayrı ayrı değerlendiren ve bu yetenekler doğrultusunda öğrencileri yönlendirerek maksimum verimi elde etmeyi hedefleyen, işini ciddiye alan, eğlenmeyi de ihmal etmeyen Şampiyon spor akademisi bir işletme bir kurs olmaktan sıyrılarak bir aile olmayı başarabilmiştir.

Spor akademilerini gelecek hayallerinin merkezine yerleştirmiş siz değerli öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirme yolunda aradıkları yol arkadaşı olmak amacındayız. Sizde Şampiyon spor akademisinin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor olacağız…

Yorum Ekle
Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız...