HABERLER

Sayfa Ziyaret Sayısı
1688
Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Hakkında Duyuru

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı kapsamında 09-23 Temmuz 2018 tarihleri arasında şahsen müracaatları alınan

22. Dönem POMEM 2.Yedek Aday Yerleştirme Sonuçları

22. Dönem POMEM 2.yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 04.09.2018 tarihinde yapılan 1. yedek planlamada asıl adaylardan lisans mezunu

PMYO ve TYT HAZIRLIK KURSU

PMYO + TYT HAZIRLIK (İSTANBUL)

Emniyet Mensuplarına Yönelik 2018 Yılı 5. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi Sınavına İlişkin Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne (PAEM) 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı için emniyet

2018 PMYO Sınav Duyurusu

Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Yüksek Okullarında eğitilmek üzere En az lise ve dengi okul mezunu adaylardan toplam 2.500 öğrenci adayı alınacaktır.

PAEM BAŞVURULARI BAŞLADI

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürlüğüne 2018-2019 eğitim - öğretim yılı için Emniyet mensubu olmayan l

2018 Yılı PMYO Giriş Sınavı Fiziksel Yeterlilik Sınav Talimatı

Başlangıç çizgisi ile ağırlık taşıma etabının son dubanın bulunduğu yere kadar 29 metre uzunluğunda ve ağırlıkların başındaki duba ile takla minderinin başındaki duba arası 14 metre eninde,

İGÜ'den Sporda Bir Başarı Daha

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Türkiye'nin en geniş katılımlı gençlik ve spor festivali 15. Koç Spor Fest Üniversite Oyunları'ndan derece ile döndü.

23. Dönem POMEM Sınav Duyurusu

Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 23. Dönem olarak eğitilmek üzere Lisans ve Ön lisans mezunlarından

2018-2019 Döneminde (PAEM) Müdürlüğü Lisans Mezunu Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Duyurusu

018-2019 Eğitim - Öğretim Döneminde Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürlüğü Lisans Mezunu Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alımına Dair Duyuru

22. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Sınav Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.

22. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavına Katılacak Adayların Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınav Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.

Polis adaylarının eğitimi başladı

YOZGAT Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü 20'inci devre eğitim-öğretim yılı açılışı, okulun spor salonunda düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Polis alımı başvuruları ne zaman? POMEM 21. dönem alımı duyurusu

Polis alımı başvurusu yapmak isteyen gençler için duyuru,

Polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? 13 bin polis alımı için akademi tarih verdi mi?

Polis alımı başvurularına yönelik detaylar belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre 21. Devre için lisans mezunlarından 10.000 erkek, 1.000 kadın,

Polis Akademisi polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Toplam 20 bin polis alımı gerçekleşecek

Polis alımı müracaat duyurusu polis olma hayali kuran binlerce adayı heyecanlandırdı. Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 21. Dönem için lisans mezunlarından

Polis alımı başvurusu ne zaman duyurulacak? Tarih detayı verildi mi?

Polis alımı başvurusu akademinin yapacağı izah merak ediliyor.

POMEM başvuru tarihi ne zaman? 2017 Polis alımı başvuru şartları

Polis alımı başvuruları için süreç bugün itibariyle başladı. Lisans ve Ön Lisans mezunlarını kapsayan 21. devre POMEM başvuruları Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor.

21. dönem POMEM polis alımı alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Polis alımı başvuruları için süreç bugün itibariyle başladı. Lisans ve Ön Lisans mezunlarını kapsayan 21. devre POMEM başvuruları Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor.

Polis alımı için başvuru yapacak adaylar dikkat!

Polis alımı başvurusu için adayların ilgisi devam ederken, Polis Akademisi Başkanlığı'ndan mühim bir ilan geldi.

Polis alımı için son hafta! Polis Akademisi adaylara uyarıda bulundu!

Polis alımı başvurusunun nasıl yapılacağı surat binlerce polis adayı tarafından en fazla merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Polis alımı başvurusu sona eriyor! 13 bin polis alınacak!

Polis alımı başvurusu için son günün ne vakit olduğu birçok polis adayı tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor.

Karaman GHSİM'den polis olmak isteyen gençlere ücretsiz kurs

KARAMAN Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) açtığı ücretsiz hususi kabiliyet kursları ile polis olmak isteyen gençleri sınavlara hazırlıyor.

POMEM parkur bilgisi paylaşıldı! Polislik mülakatı

POMEM polis parkur bilgisi, fiziki mülakata katılım sağlama hakkını elde eden adaylar tarafından sorgulanıyor.

POMEM sonuçları açıklandı! Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

POMEM mülakat yerleri bilgisi, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden adayların erişimine açıldı.

POMEM başvuru sonuç sayfası | 21. Dönem mülakatları ne zaman?

POMEM 21. devre müracaat sonuçları açıklandı, imtihan giriş yerlerini öğrenen adaylar mülakat tarihini araştırmaya başladı.

POMEM sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınır? Parkur nasıl olacak?

POMEM imtihan giriş belgesi ve parkur bilgisi vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Polis adaylarından tiyatro oyunu ve konser

YOZGAT, (DHA)- YOZGAT Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde (POMEM) eğitim gören polis adayları tarafından sahnelenen tiyatro oyunu ve müzik topluluğunun konseri ilgiyle izlendi.

Bitlis'te 220 polis adayı yemin ederek diploma aldı

BİTLİS Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde (POMEM) 6 aylık eğitimlerini tamamlayan üniversite mezunu 220 polis adayı, mezuniyet töreninde ant ederek mesleğe adımlarını attı.

Yozgat'ta 950 yeni polis mezun oldu

YOZGAT Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet töreni ile 950 polis adayı ant ederek güvenlik teşkilatına katıldı.

Bakan Soylu: Bu kumpas, doğruysa her şeyin ispatıdır

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "ABD'nin birtakım istihbarat örgütlerinin hangi haltları karıştırdığı kendi mahkemelerinde ortaya çıkmaktadır.

Niğde'de 763 Özel Hareket Polisi eğitimini tamamladı

NİĞDE Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde (POMEM) eğitim gören 19'ncu devre hususi harekat eğitim programından mezun olan 763 polis memuruna düzenlenen törenle diplomaları verildi.

Balıkesir'de 936 özel harekat polisi mezun oldu

BALIKESİR'deki Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğü'nde eğitim gören 19'uncu devre 936 hususi harekat polisi, mezun olarak mesleğe adım attı.